Meist

Kundalini Kakao

Kundalini Kakao on mahe toorkakao Peruu mägedest ja džunglitest kasvatatud sealsete mahepõllundajate poolt. Avasta meie Peruust pärit toorkakao südantsoojendav paitus, ustav kaaslane teekonnal südame ja sisemise harmoonia poole. Kakaod nimetatakse jumalate joogiks. Avasta ja koge miks. Kuula oma intuitsiooni. Jälgi seda imet, kes Sa oled. Kundalini Kakao on loodud, et tuua Sind ühendusse oma südamehääle ja intuitsiooniga.

Kundalini Kakao omab Euroopa Liidu ökomärgistust ning on testitud laboris vastavatele nõuetele. Kundalini Kakao toetab jätkusuutlikust ja mahepõllunduse arengut. 

Kakao pärineb talle loomulikust keskkonnast. Kakao tegemisel on kasutatud tervet kakaouba ja on minimaalselt töödeldud ilma kuumutamata üle 40 kraadi, et säilitada selle parimad omadused. Kakao pärineb ausast kaubandusest ning on sisse pühitsetud meie poolt armastusega. 

Toorkakao kasutegurid

Toorkakaod on füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist toetavate omaduste poolest kasutatud sajandeid. See võimas taim võib Sinu elu rikastada paljudel viisidel. 

✺ Kakao tõstab Su energiataset ja annab Sulle 3-4-tunnise energialaengu ilma hilisema krahhita. 

✺ Aitab Sul kuulata oma südant ja võtta oma elus samme, mis baseeruvad Su südametarkusel.

✺ Toorkakaod on kasutatud selle südantavava efekti pärast sajandeid. Ehk asjaolu, et inimesed on kasutanud kakaod samal eesmärgil sajandeid ütleb meie jaoks kõik. 

✺ Kakao suurendab keskendumisvõimet ja suurendab loomingulist mõtlemist.

✺ Kakao on kõige magneesiumirikkam taim planeedil. Magneesiumi sisaldus kakaos aitab kehal pingeid vabastada, lõdvestab lihaseid ja soodustab kosutavat und. 

✺ Ning jah, kakao teeb Sind lihtsalt õnnelikuks, kuna kakao stimuleerib “õnnehormoonide” serotoniini ja dopamiini tootmist. Samuti kakao vähendab ka ärevust ja stressi ning kasutatakse ka depressiooni sümptomite vastu.

Toorkakao ajalugu

Üks kõige põnevamaid aspekte kakao juures on selle taime ajalugu! Maiade ajalugu uurides avastame, et inimesed on tegelikult kasutanud kakaod palju kauem – rohkem kui 14 000 aastat! Austus ja alandlikkus mis tahes taimega töötamisel on võtmetähtsusega, eriti kui pöördume taime poole, et saada juhatust või tervendust.

On kaks lihtsat viisi, kuidas tuua austust ja tänu kakao tarkuse hoidjatele. Teadvusta oma kakao päritolu! Kui alustad oma kakao joomist võta hetk enne, et mitte ainult austada selle taime ajalugu, vaid ka maad, kus kakao kasvas, ja kõiki selle kasvatamisega seotud inimesi džunglist tassini. Lihtsalt kujuta seda oma vaimusilmas ette ja vii tänulaine maale ja inimestele, kes on teinud selle võimalikuks, et Sina saad praegu seda kakaod juua. Too sügav tänu ja austus kakao eest!

Kakao on püha kingitus meile emakeselt maalt. Mõnikord mingi taimega töötades võime kiiresti unustada, milline õnnistus see päriselt on, et saame selle taimega ühenduda. Kakao tarbimisele on aastatuhandeid omistatud suurt pühaduse mõõdet ning on oluline, et ka meie kakaod tarbides ei võtaks seda võimalust enesestmõistetavalt.

Teadvusta. Austa. Täna.

Tutvu Kundalini Kakao loojaga

Romet on Kundalini Kakao looja. Romet avastas kakao oma vaimse teekonna alguses. Romet hakkas kakaod tarbima igapäevaselt, siis veel teadmatagi kui suurt väge kakaotaim endas kannab. Läbi aastate õppis Romet tundma, milline võimas taim on kakao, mis avab inimeste südameid ja toob maailmasse rohkem armastust, hoolivust ja rõõmu!

Rometi kujunenud missiooniks on luua maailmast harmoonilisem paik, kus saab õitseda armastus ja üksteise südamete mõistmine. Nii on loodud ka Kundalini Kakao taotlusest, et aidata läbi kakao inimesi ühendusse oma südamehääle ja intuitsiooniga.

Liitu ka sina Rometi missiooniga ja kaasa kakao oma iga päeva tegemistesse!

Tassike kakao armastust igasse päeva!

Toorkakaojoogi valmistamine

Kindlasti mõtled, kuidas kasutada Sinu käte vahel olevat toorkakaod. Jagame sinuga lihtsaid nippe ja imemaitsvat retsepti, kuidas meie oma kakaod valmistame. Loo endale mõnus keskkond, kus kakaod valmistada. Võid süüdata küünla ningpuhastada oma püha ruum palo santo või salveiga. Soovitame kakaole anda omaltpoolt taotlus või palve, mille järele Sinu Süda selles eluhetkes kutsub.

Kakaoretsept:

10-45g Kundalini Kakaod
150-200ml allikavett või piima
3-5 datlit
1/2 tl Tseiloni kaneeli
1/3 tl kardemoni
Näpuotsatäis Cayenne’i pipart
Näpuotsatäis Himaalaja soola
Teelusikatäis maca pulbrit

Kaalu endale sobiv kogus kakaod. Meditatiivne kogus on 15 kuni 25 grammi. Tugev
kogus tseremooniaks on 25 kuni 45 grammi. Lastele piisav kogus 10-15 grammi.
Piim võib olla toorpiim või taimne piim. Magustamiseks soovitame kasutada
datleid, kuid võid ka kasutada mett või mõnda muud naturaalset magustajat.

1.Haki noaga kakao väikesteks tükkideks.
2.Kuumuta potis allikavesi või piim kuni 40 kraadini.
3.Lisa maitseained, vürtsid ja datlid ning viimasena lisa kakao.
4.Kalla potis olev segu blendrisse ning blenderda.

Nüüd, kus kakaojook on valmis, vala see enda lemmiktassi ning sea enda mugavalt
istuma koos tassi kakaoga. Sulge hetkeks oma silmad, ühendu taas oma taotlusega
ning suuna enda fookus ja mõttejõud Südamele. Märka, mis Sinu sees peitub. Kõik, mida otsid, peitub Sinus eneses.

Maagilist kakaoelamust soovides,
Kundalini Kakao